Протидія шкідливим звичкам



Усім відомий вислів, що краще не допустити хворобу, ніж потім намагатися її вилікувати. Найпростіший спосіб виховати людей, не залежних від згубних звичок - це профілактичні заходи впливу. Такі заходи необхідно приймати з самого раннього дитинства, з народження людини.




Доведено, що в сім'ї алкоголіка виникає ризик того, що і його діти почнуть прикладатися до спиртного. Тому в цьому випадку допоможе особистий приклад демонстрації здорового способу життя, а не простий показ відео, розмова чи бесіда. 


Шкідливі звички необхідно викорінювати на корені. З дитиною необхідно постійно розмовляти на різні теми, включаючи і питання про шкідливі нахили. Необхідно обговорювати з ним і згубний вплив шкідливих звичок на психологічне та фізичне здоров'я людини.




Профілактика включає в себе і таке поняття, як зайнятість особистості, її затребуваність. Відомо, що виникнення всіх шкідливих звичок пов'язане з появою депресії, психічної дисгармонії, людина відчуває свою непотрібність, йому стає нудно, сумно і самотньо. Кожен повинен вести активний спосіб життя, фізично трудитися, поповнювати свої знання, всіляко розвиватися, прагнути до кращого, тоді у нього буде відчуття повноти життя, з'явиться інтерес до себе і іншим людям. І буде повноцінне життя, де шкідливим звичкам не місце.


Дуже важливо для людини поставити перед собою основні завдання, знайти собі віддушину у вигляді корисного хобі. Накопичені емоції хай виходять через творчість або спілкування з цікавими особистостями. На своїх проблемах не потрібно зациклюватися, адже у когось їх набагато більше, ніж у вас. Можливо, варто простягнути йому руку допомоги, і тоді власні негаразди здадуться дрібницями. Відмовтеся від шкідливих звичок, і життя стане краще.







Комментариев нет:

Отправить комментарий